"כולם דורשים נסיון, אבל אין לי נסיון, ​אז איך אני יכול למצוא עבודה?"

אתה שולח קורות חיים לעשרות מודעות, אבל לא חוזרים אליך. סיימת לימודי תואר ראשון, לפעמים אפילו תואר שני, עברת בהצלחה קורס מקצועי מהמומלצים בתחום, ועדיין – אתה לא מצליח למצוא עבודה. איך אפשר לשבור את המעגל הזה? מה עושים??

ובכן, יש מה לעשות!
לא תאמין כמה הפתרון נגיש, מהיר, קל ליישון ומניב תוצאות מיידיות!

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ, בה אעניק לך את כל המידע והטיפים הנדרשים לך לשבירת המעגל. בפגישה נענה של שאלות רבות שמעסיקות אותך, ביניהן: איך לכתוב קו"ח שיגרמו למעסיקים לחזור אליך? מה לכתוב/לא לכתוב בקורות חיים? איפה מוצאים הצעות עבודה בפרסום גם לחסרי נסיון? איך למצוא עבודה בפרסום גם כשאין מודעות דרושים לחסרי נסיון? מה מחפשים המנהלים במשרדי הפרסום כשהם מזמנים מועמד לראיון? איך להשיג יתרון תחרותי לעומת שאר המועמדים ששולחים קורות חיים לאותו תפקיד שאני מעוניין בו? האם לכתוב קו"ח יצירתיים ומקוריים כדי לבלוט או פשוטים ושגרתיים? מה ההבדל בין פלנר אסטרטגיה לפלנר מדיה? ובכלל, באיזה בתפקיד מהם כדאי לי לבחור? מה המשכורות בענף הפרסום? מה אפשרויות הקידום שלי? איך להתכונן לראיון עבודה במשרד פרסום? ועוד.
 
שמי דפנה טלר, ואני מנהלת את סוכנות ההשמה "בעין מקצועית". אני בעלת תוארBA  במנהל עסקים מהמכללה למינהל, ותואר MA בתקשורת מאוניברסיטת בר אילן. אני עוסקת בהשמה לענף הפרסום מעל ל-10 שנים, וזאת לאחר שעבדתי במשך 10 שנים במשרדי פרסום. אני עובדת כמעט עם כל משרדי הפרסום בארץ ומגייסת עובדים מכל התחומים והרמות; החל מג'וניורים חסרי נסיון וכלה במנכ"לים למשרדים גדולים.

אני מזמינה אותך להיעזר בנסיון ובידע שלי, כדי לסייע לך למצוא עבודה. זה לא נכון לחשוב שמשרדי הפרסום מגייסים רק מועמדים מנוסים. להפך, יותר ויותר משרדים מגייסים גם מועמדים חסרי נסיון. בפגישה איתי, תגלה איפה הם מוצאים את אותם מועמדים, ומדוע הם לא מצאו אותך עדיין.
 
הפגישה אותה נערוך הינה אישית וממוקדת למשך שעה, אתה ואני. בפגישה הזו נעסוק רק בך ובקריירה המקצועית שלך, וכמובן נענה על כל השאלות שהוזכרו לעיל ועל שאלות נוספות. נשפר את קורות החיים שלך, נעבור על תיק העבודות (למשרות רלוונטיות), תקבל טיפים שמתאימים במיוחד לך ועוד. פגישה כזו יכולה להיערך באופן מיידי כמעט, לפעמים גם מהיום-למחר. תלוי ברמת הדחיפות שלך.

מחיר – 350 ₪ כולל מע"מ.

 
אפשרי וניתן למצוא עבודה גם אם אתה חסר נסיון. צריך רק לדעת איך.
לתיאום פגישה – נא לחץ כאן כדי למלא את הפרטים הבאים, ואני אחזור אליך.

דפנה טלר

*מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומיועד כמובן גם לבנות המין היפה.