טיפים

הצגת הודעה בפורום ייעוץ והכוונה מקצועית
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: דפנה טלר

טיפים   

מאת:  גוני    May 06, 2015  ||  13:10

היי דפנה,

אני עובד בשנה האחרונה ככתב באחד מהאתרים המובילים בארץ וסיימתי לימודי תקשורת בשנת הלימודים הקודמת (לפני כחצי שנה בערך). לא התמחיתי בתחום הפרסום או השיווק אך יש לי יכולות כתיבה טובות מאוד ויצא לי לעבוד תחת לחץ כולל עלייה לשידורים ברדיו.

רוב ההתעסקות שלי הייתה בתחום הספורט, באיזשהו מקום היה לי נוח לצבור את הניסיון בתחום הזה, כי הוא קליל ואני נהנה ממנו. ועכשיו, חצי שנה לאחר סיום התואר, וכשהיו לי אופציות קידום, הבנתי עד כמה זה תחום נישתי בארץ ושרמות השכר ואופציות הקידום בו נמוכות. חייתי באיזושהי בועה וכרגע אני רוצה למנף את היכולות שלי גם בתחומים אחרים.
עולם השיווק ברשתות חברתיות מאוד קורץ לי ומאוד מעניין אותי (לצערי נחשפתי אליו רק לקראת סיום ההתמחות כך שחקרתי את העולם הזה רק בחודשים האחרונים) אך אני חושש שהניסיון שלי לא מספיק רלבנטי מבחינת מעסיקים, לפחות לפי ההיענות לקורות החיים שאני שולח (לתפקידי תקציבאי דיגיטל, עורכי תוכן שיווקי וכיוצ"ב). אני מרגיש שיש לי את היכולת להיכנס לתחום הזה למרות חוסר הניסיון שלי, אך לא מצליח לפצח את הנוסחה איך להשיג ראיון עבודה.

1) מה לדעתך היתרון היחסי שכן יש לי? כלומר, מה עליי להדגיש יותר ביחס לניסיון שכן צברתי?
2) האם הניסיון שלי בתוכן באמת משמעותי לדעתך?
3) אילו תפקידים לדעתך כן יכולים להתאים לי בדיגיטל שאולי לא חשבתי עליהם?

תודה!

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
טיפים   גוני   > אתה נמצא כאן
  May 06, 2015 | 13:10
• 
האם הנסיון שלי רלוונטי?   דפנה טלר
  May 25, 2015 | 14:51

מקרא:   ללא תוכן ° הודעה חדשה New Message
לחיצה על העיגול תוביל לפתיחת ההודעה בעמוד נפרד