"דפנה היא בריף קריאייטיב שמפוצח היטב! בכל פעם שהייתי צריך השמה עבורי או שחיפשתי צוות, דפנה תמיד הייתה שם וידעה לקלוע בול! יש לה יכולת נדירה לזהות אנשים ולדעת להתאים אותם בצורה מושלמת לצרכים של הארגון. זה שווה המון זמן וכסף! חוץ מזה, דפנה היא חברה ובנאדם וזה שווה זהב!!!"

לקוחות ממליצים

יונתן בראונר, מנהל קריאטיב
"בכל פנייה לדפנה מקבלים מענה מהיר, וגם כשלא מוצאים מישהו באופן מיידי, היא לא מוותרת וממשיכה לחפש עד שמוצאים את האדם הנכון. שיטת סינון המועמדים שלה חוסכת לי זמן ומדייקת את ההתאמה של עובד למשרה המבוקשת. בקיצור, תענוג".
גילי שחק, סמנכ"ל קריאטיב, שטרית מדיה גרופ
"לפני מספר שנים נעזרתי בדפנה כדי למצוא את העבודה שמתאימה לי.
מאז אני ממשיכה להיעזר בדפנה כדי למצוא עובדים לכל מקום עבודה אליו אני מגיעה.
ההכרות העמוקה שלנו והחיבור תמיד מוכיח עצמו מחדש".
נטלי שילון, סופרווייזר, צדר יריב
 
"בעולם הפרסום שהוא דינמי מאוד ועבודה שמפורסמת היום כבר לא תהיה רלוונטית מחר, דפנה מצאה לי את המקום המושלם והכירה לי אנשים שילוו אותי כל חיי. בתחילת 2013 היא הפנתה אותי למקום העבודה הנוכחי שלי - Zarmon DDB ומאז כבר הספקתי להיות מקודמת. פעם בכמה זמן לקבל הודעה "מה קורה? איך הולך?" זה שירות שמלווה אותך, שאתה יודע שיש לך לאן לחזור. תודה לדפנה המדהימה".
איילה לוי, סופרווייזר, זרמון DDB
 
"דפנה טלר כשמה כן היא עין מקצועית. הן  מבחינת איכות המועמדים, הן מבחינת השירות והאדיבות. תמיד זמינה עבורנו, נותנת תחושה שיש על מי לסמוך והכי חשוב מצליחה לעמוד בקצב המטורף שלנו. כיף לעבוד איתה וזה מוכיח את עצמו כבר שנים רבות!"
שירי סלע, מנהלת גיוס ומשאבי אנוש בקבוצת אדלר חומסקי & ורשבסקי
 
​"אני מכירה את דפנה ועובדת איתה מאז הקמתה של "בעין מקצועית". דפנה תמיד נמצאת שם בשבילי. תמיד זמינה. תמיד אדיבה. תמיד עושה מאמץ עילאי למציאת עובדים, גם כאשר מדובר בפרופיל מורכב. אני מקבלת ממנה מועמדים איכותיים שעברו סינון מקצועי ואישי ברמה הגבוהה ביותר. גייסתי דרכה לא מעט עובדים במספר מקומות עבודה שונים לאורך השנים ואמשיך כך גם בעתיד".
דנה לופבן, סמנכ"ל לקוחות, טרגט מרקט
"חיפשתי מספר עובדים למשרד (קופי דיגיטל, פלנר דיגיטל, סופרוויזרית ועוד...), כמובן שבפרסום תמיד אין זמן. במיוחד לחפש... פניתי לדפנה. כבר למחרת קבלתי כמות מדויקת ומסוננת של קורות חיים עם המלצות. בזכות המקצועיות, השירותית והזריזות שלה מצאתי אותם ב"כלום זמן". תודה רבה לדפנה טלר האלופה!"
ציפי אולינובר, מנכ"ל Tribal, חברת הדיגיטל של זרמון DDB
"המון תודה ל"בעין מקצועית" על העזרה במציאת עבודה, היחס האישי והליווי לאורך כל הדרך!!" 
מיכאל להמן, תקציבאי ביהושע TBWA
"שמחה לקבל תמיד שירות מקצועי ואדיב, עין מקצועית ולקיחת אחריות של דפנה על איכות והתאמת המועמדים ששולחת. תודה והמשיכי בתרומתך לאיכות אנושית בענף!"
קארין אטל, מנכ"ל משותף, שמעוני פינקלשטיין ברקי FCB
"דפנה שלום, ברצוני להודות לך על תהליך גיוס קצר יעיל ומקצועי, כמי שעבד בעבר עם חברות השמה מצאתי שהשרות שלכם ממוקד מאד, יעיל ומקצועי. בזכות ההכוון המקצועי שלך הצלחנו לגייס עובדים רבים לשורותינו בפרק זמן קצר ובכך לחסוך כסף רב ומשאב זמן יקר. תודה רבה!"
איציק גולדנברג, מנכ"ל נירוקס קורונגה
לא מצאת משרה מתאימה?
שלח קורות חיים
והייה הראשון שנתקשר 
אליו כשתכנס משרה חדשה שמתאימה לך
מחפש עובדים?
 
רוצה להתעדכן
ראשון במשרות הפתוחות שלנו?
לחץ LIKE ואתה מעודכן!