שלום לך,

שמי דפנה טלר ואני העומדת מאחורי "בעין מקצועית". 

כמועמדת שחיפשה בעצמה עבודה בפרסום במהלך השנים, זכור לי החיפוש כחוויה מאוד לא נעימה. בעיקר זכור לי הזלזול במועמד: לא שולחים תשובה שלילית לאחר מספר ראיונות, מזלזלים בפני המועמד בראיון עצמו ("תקציבאי זה נסיון שלא נחשב" נאמר לי פעם ע"י בעלת חברת השמה), מציעים שכר זעום ועוד. אז נכון שאני לא יכולה לפתור את כל התחלואים של התחום הזה, אבל אני יכולה לנסות לשנות חלק מהם. זו הסיבה שהקמתי את "בעין מקצועית".

לאחר 10 שנות עבודה במחלקת ניהול לקוחות במספר משרדי פרסום בענף (ושנתיים ב"צד הלקוח"), אני בהחלט יודעת מה הארגון מחפש כשהוא מבקש "בוגר אוניברסיטה עם רעב בעיניים", "ארט שחושב קונספט" או "סופרווייזר שבעשר בלילה עדיין יתלהב מהעבודה שלו". אני יודעת כי הייתי שם. למעשה, מעולם לא התנתקתי. אני עדיין מחוברת היטב לעולם הפרסום ועדיין רואה עצמי בראש ובראשונה כאשת פרסום ושיווק ורק אחר כך כאשת גיוס והשמה. 

אני יודעת גם מה המועמד מחפש כשהוא מדבר איתי. כי הוא מספר לי את האמת, והמטרה שלי היא לעזור לו למצוא את העבודה שהוא חולם עליה. לא סתם פונים אליי מועמדים ואומרים: "שמעתי שאת מגשימה חלומות"... 

כפי שאני רואה את זה, המועמד הוא זה שמוביל את התהליך: כשהמועמד יהיה מרוצה מהעבודה שלו, הוא יעשה אותה על הצד הטוב ביותר, הארגון המגייס יהיה מרוצה ממנו ואז גם אני אהיה מרוצה. 

אני מתחייבת! לא להעביר את קורות החיים שלך כמועמד לאף גורם אחר, אלא אם כן שוחחנו איתך (אני או מטעמי) והבעת את הסכמתך לכך.

חשוב לי ליידע אותך כמועמד, כי כל קורות החיים הנשלחים באמצעות אתר האינטרנט של בעין מקצועית מגיעים אליי. כי אני מאמינה שיחס אישי הוא המפתח להצלחה.
וגם - שדיסקרטיות היא שפת האם שלי.

אתה מוזמן (וגם את מוזמנת) לעשות את הצעד הראשון ולשלוח אליי קורות חיים, אולי אצליח להגשים גם את החלום שלך.